AYŞE GÜL KARA ZORLU

Selam

Önce memleketimden mi başlasam? Evet iyi fikir. Nerede mi doğdum? Karadenizin azgın dalgalarının kıyısına vurduğu şirin Sinop'ta. Sonra büyüdüm, büyüdüm ve üniversiteyi kazandım: İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ağız ve Diş Sağlığı Bölümü. Okul biter ama eğitim bitmez diyerek mezun olduktan sonra da çeşitli eğitimler aldım. Bunlardan birkaçı; Özel tiyatro ve fonetik – diksiyon eğitimi ve NLP ve kişisel gelişim eğitimleri.

Okumak zenginleştirir ya ben de zengin oldum. Çok zengin oldum. Bazı projeler ürettim. BİR SÜRPRİZİM VAR kitabı ve internet sitesi yüzlere tebessüm katan bir çalışma oldu.

Tv'de yayınlanan RAMAZAN GÜLÜ programı ile günümüzün Robin Hood'u oldum. Yardımlaşmayı her zaman size de öneririm. Kalpteki kirli kanı atmakta bire bir. Seslerinizi duyar gibiyim. Sonra ne mi yaptım? Hemen anlatayım. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültür A.Ş. Miniyatürk'te Bulmaca Parkı projesi, Bütün Dişler Gülmeli ve Bir yudum sevgi tiyatro oyunları, 'Kariyer Merkezi' projesi, Sağlıklı Yaşam Parkı projesi , TV ve Radyo Programları,…Yazsam daha bitmez şimdilik burada nokta koyalım. Tabi ikinci kitabım Sinop'u ve Sinop Cezaevini anlatan 'ALDIRMA GÖNÜL ALDIRMA'yı da söyledikten sonra.

Son söz; şu ana gelirsek geçmişin ve geleceğin eşsiz şehri İstanbulda'yım eşim , iki oğlum ve tabi ki sizlerleyim.